Green Harvest Logistic

Загальна площа складських приміщень більше 2000 квадратних метрів. Є можливість зберігати продукцію в окремопобудованих складах площею 80 квадратних метрів (потужність біля 100 тонн). Ваша продукція зберігатиметься окремо від інших, не переймаючи запахів.

Будівля виготовлена з міцних матеріалів.

Складські приміщення відповідають сучасним вимогам по температурному режиму, вологості (заключення СЄС), пожежній безпеці і контролю доступу.

Є можливість зберігати продукцію у зимовий період за рахунок утепленного складу.

під’їзд до складів зручний, дорожне покриття – асфальт.

Комплекс має високу пропускну можливість, для автомобілів облаштована автомобільна стоянка.


Розвинена інфраструктура: в межах 1км є більше 5 СТО, 2 автомийки, готель, кафе, АЗС, АЗС (газова), 4 кур’ерських служби доставки (НОВА ПОШТА, ІнТайм, Делівері, МІСТ Експрес), авто і З/Д вокзали.


Склади обладнано:Склад працює цілодобово, 6 днів на тиждень. В неділю за домовленістю.Ми ведемо складський облік, але Ви можете замовити окремий склад, доступ до якого буде тільки у довіренної Вами особи.Надаються послуги доставки вантажів як власним транспортом, так і приватними службами доставки Нова Пошта, ІнТайм, Делівері, Міст Експрес.


Складський термінал має зручне географічне розташування: Вінницька область, м.Калинівка, вул. Незалежності 64 (відстань до Вінниці-25 км, до Хмельницкого – 135 км, до Житомира- 90 км, до Білої Церкви – 150 км). Автошлях М21, який проходить через Калинівку, має міжнародне значення.